O nás

Spoločnost Invelt vznikla v roku 1998 ako  špecialista na obchodovanie na európskych trhoch v oblasti stavebníctva.
Postupom  času sa firma vyprofilovala ako jeden s hlavných hráčov v oblasti sprostredkovávania  a nákupu stavebných tovarov, materiálov a technológii.

V roku 2015 vzniká spolupráca so stavebnou spoločnosťou APW, ktorá sa špecializuje na stavebnú činnosť a rekonštrukčne riešenia pre domácnosti a akékoľvek staršie budovy. Vďaka predošlým dlhoročným skúsenostiam  a spojeniu kvalitnej značky STEICO ZELL, prvotriednemu  tímu a zdatnému  technickému vybaveniu sa spoločnosti podarilo rýchlo preraziť v konkurencii a vybojovať svoje stabilné miesto na trhu.

Fúzia spoločností  počas rokov svojho pôsobenia absolvovala množstvo  školení, konferencií a stretnutí po celom svete z cieľom získať skúsenosti  pri práci s tými najmodernejšími technológiami a v súlade s prírodou.  Vyriešila  množstvo  rekonštrukcií, nespočetne veľa problémov so zatekaním a vlhnutím stien. Pomocou technológie fúkaného drevovlákna  zateplila množstvo domov a ďalej pokračuje v hľadaní inovatívnych a trvalých riešení kvalitných stavieb.

Špecializuje sa predovšetkým na komplexné riešenia pre domácnosti,  ale aj  rôzne štátne inštitúcie, polikliniky a nemocnice, školy, kostoly, ale aj individuálnych zákazníkov. Výhodou technológie fúkaného drevovlákna je, že je aplikovateľná takmer na každý typ budovy a každý typ materiálu.

Hodnoty

Hlavným poslaním spoločnosti je poskytovať služby a diela najvyššej kvality s ohľadom na životné prostredie. Svojim klientom  dlhodobo  poskytuje dokonalý komfort bývania na prírodnej baze,  ale aj rekonštruuje  staré stavby  a rieši problémy,  ktoré sa časom vyskytujú v takmer každej budove. Cieľom je dlhodobo spokojný klient s bezproblémovým užívaním zhotoveného diela.

Hlavnou výsadou, ktorou sa riadime sú  moderné, odborné a   ekologické riešenia pre tých najnáročnejších klientov.

rekonštrukcia bytu

Skúsenosti

Spoločnosť od roku 2015 uskutočňuje množstvá rekonštrukcií obytných domov, škôl, polikliník, kostolov a iných štátnych budov. Postupom času priberala ďalšie technológie a moderné postupy zo zahraničia, vďaka čomu dnes poskytuje kvalitné riešenia pre individuálnych klientov, aj veľké a náročné zákazky.

rekonštrukcia bytu